Wiertarka CNC wielowrzecionowa

160,000 zł

Dane do kontaktu

FirmaKadmex sp. z o.o.
MiastoOsiedle Poznańskie
UlicaOlchowa
Numer domu1
Telefon782523639

Opis produktu

KADMEX Sp. z o.o producent maszyn do obróbki drewna oferuje wiertarkę modułową do obróbki drewna i materiałów drewnopochodnych tj. sklejki, płyt wiórowych, MDF i pochodnych.
Wiertarka składa się z korpusu, jednostek wiertarskich pionowych-górnych, jednostek poziomych – tylnych oraz jednostek poziomych bocznych – wiercenie czoła. Jednostki wiertarska przemieszczają się po prowadnicach tocznych (przesuw ręczny), posuw jednostek w głąb materiału wymuszony jest siłownikiem pneumatycznymi, natomiast wrzeciona/głowice wiertarskie napędzane są silnikami elektrycznymi. Instalacja elektryczna umieszczona jest w skrzynce przymocowanej do korpusu.

Podawanie elementów do obróbki – wiercenia odbywa się w cyklu automatycznym za pośrednictwem podajnika wyposażonego w zasobnik elementów obrabianych i „spychacze” przesuwające element obrabiany do stalowych baz. Mocowanie elementów w bazach realizują siłowniki pneumatyczne (od spodu i z boku elementu obrabianego). Po wykonaniu otworów, element ześlizguje się na podajnik taśmowy – odbiorczy.

Wyposażenie wiertarki, ilość agregatów i zastosowanie rozwiązań jest dowolna w tym również pełna automatyzacja uzależniona jest od potrzeb firmy.
Podana cena jest ceną netto i ma charakter informacyjny, dotyczy wybranego modelu i zastosowanych rozwiązań i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Podana cena może ulec zmianie z uwagi na indywidualne dostosowanie maszyny do potrzeb klienta.
Zapraszamy do kontaktu z nami telefonicznie lub mailowo w celu poznania szczegółowych informacji.