Panele ścienne, stare drewno z efektem 3D, dekoracja ścian, dł. 120 cm

0 zł

Dane do kontaktu

FirmaAntik Holz
Telefon577707100
UlicaZamkowa
Numer domu21
MiastoFałków
KrajPolska

Opis produktu

Drewniane panele ścienne z oryginalnym efektem 3D

Panele ścienne gotowe do położenie w pomieszczeniach użytkowych i mieszkalnych.

Dane techniczne:

  • Szerokość: 6, 8, 10, 12, 14, 16
  • Grubość: 8-15 cm
  • Długość: 120 cm
  • Powierzchnia szczotkowana
  • Rodzaj drewna: sosna, jodła, świerk
  • Drewno suszone w komorach sterowanych komputerowo – bezpieczne, pozbawione insektów i grzybów

Łączna długość pakietu paneli wynosi 120 cm. Opakowanie może zawierać elementy o długości 120 cm lub w połączeniu różnych długości: 70 cm + 50 cm, 80 cm + 40 cm oraz 60 cm + 60 cm. Kolorystyka losowa w odcieniach brązu i szarości.

Cena 123 zł dotyczy 1 opakowania, czyli ok. 0,8 metra kwadratowego drewna. Wysyłamy zamówienia do kraju i za granicę, zarówno detaliczne, jak i hurtowe. 

Drewniane panele ścienne z efektem 3D stworzą wyjątkową atmosferę w każdej przestrzeni użytkowej i mieszkalnej. To najnowszy trend, zyskujący coraz większą popularność między innymi w środowisku architektów i projektantów.

Nasze panele przygotowaliśmy z wyselekcjonowanych kawałków starego drewna o różnej grubości, długości i szerokości, dzięki czemu w powierzchniach, w których wykorzystujemy panele, uzyskujemy charakterystyczny efekt 3D.

Stare drewno wyróżnia się specyficzną teksturą i kolorystyką. Drewno przez kilka lat było wystawione na działanie zmiennych warunków atmosferycznych – moczone deszczem i śniegiem, suszone słońcem i wiatrem. Żadna maszyna czy działanie człowieka nie jest w stanie stworzyć tak charakterystycznego połączenia rozmaitych struktur i barw.

Każde stare drewno, ze względu m.in. na wiek, może być zainfekowane insektami. Dlatego w trosce o komfort naszych Klientów, przez lata inwestowaliśmy w odpowiedni park maszynowy, aby zapewnić bezpieczny produkt wysokiej jakości.

Nasze stare drewno poddajemy profesjonalnej obróbce termicznej w wysokociśnieniowych suszarniach komorowych, dzięki czemu deski pozbawione są wszelkich insektów i grzybów. Oferujemy także możliwość impregnacji ciśnieniowej, do której używamy specjalnego, bezwonnego środka, który nie zmienia barwy drewna i który spokojnie może użyć wewnątrz pomieszczeń.

Wszystkim naszym Klientom możemy zagwarantować:

  • wysoką jakość – nasze deski dekorują wnętrza ekskluzywnych hoteli, restauracji, biur oraz mieszkań. Każdy element, który opuszcza naszą firmę posiada certyfikat jakości.
  • bezpieczny, naturalny produkt – latami udoskonalaliśmy nasz park maszynowy. Stare drewno przesiąknięte historią poddajemy profesjonalnej obróbce termicznej.
  • szybką obsługę oraz krótki czas realizacji – w przeciwieństwie do pozostałych producentów, posiadamy różnorodne, wyselekcjonowane zasoby starego drewna. Możemy więc zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

30 października 2020 12:07

56 dni, 1 godzina

Listing ID 7335f9c01ebe7077