Deski sztorcowane, pióro-wpust, stare drewno o dł. 50-150 cm

100 zł

Dane do kontaktu

FirmaAntik Holz
MiastoFałków
UlicaZamkowa
Numer domu21
Telefon+48577707100

Opis produktu

Stara deska szczotkowana, sztorcowana, suszona komorowo

Wymiary:

  • Szerokości: od 10 cm do 25 cm (różne szerokości)
  • Grubość: 20 mm
  • Długości: od 50cm do 150 cm
  • Kolor: odcienie brązu (brąz / jasny brąz)
  • Sposób montażu: stelaż drewniany

* po wcześniejszym uzgodnieniu możemy przygotować deski na pióro-wpust

Cena 100 zł netto dotyczy 1 mkw. desek. Do ceny należy dodać 23% podatku VAT (łącznie za 1 mkw. wyjdzie nam ok. 130 zł). Wysyłamy zamówienia pod wskazany adres – zarówno indywidualne, jak i hurtowe.

Cenisz sobie stylowy charakter i naturalne piękno starego drewna? Poszukujesz desek wysokiej jakości, ale nie masz zamiaru tygodniami czekać na realizację zamówienia? Trafiłeś na odpowiednią aukcję.

Od niemal 10 lat zajmujemy się profesjonalną obróbką starego drewna. Ten czas pozwolił nam na zdobycie wykwalifikowanej kadry specjalistów oraz nowoczesnego parku maszynowego.

O wysoką jakość produktu dbamy na każdym etapie procesu obróbki. Dokonujemy starannej selekcji starego drewna, aby móc dostarczyć naszym Klientom produktów najwyższej jakości. Każdy produkt, który opuszcza nasz zakład, posiada certyfikat jakości. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, który pozwala nam na spełnienie potrzeb najbardziej wymagających Klientów. Stare drewno jest suszone w naszych nowoczesnych, wysokotemperaturowych komorach ciśnieniowych, dzięki czemu produkty, które otrzymują Klienci są bezpieczne, pozbawione insektów i grzybów.

Jako jedyny z polskich producentów jesteśmy w stanie zrealizować zamówienia praktycznie od ręki. Posiadamy bogaty zasób starego drewna, który wciąż uzupełniamy. Możemy więc ze 100-procentową pewnością zagwarantować szybką realizację zamówienia.

Naturalne piękno starego drewna doceniają architekci i projektanci na całym świecie. Nic w tym dziwnego. Stare drewno każdemu wnętrzu  nadaje charakteru i oryginalności.

Kolorystyka i struktura widoczna na każdej desce to efekt wieloletniej ekspozycji na zmienne warunki atmosferyczne – słońce, wiatr, deszcz, śnieg. Każda deska jest więc unikatowa, niepowtarzalna.

Przy użyciu naszych starych desek można stworzyć wiele ciekawych, inspirujących aranżacji domu i ogrodu. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z przykładowymi zastosowaniami naszych desek.